Titles you rated
- S24 Hours MOVIE SERIESRated ★ 5.0
MonstrousRated ★ 1.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
The West WingRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0