Movies
Ratings
101
Death BellRated ★ 4.0
The X FilesRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5