Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0