Movies
Ratings
230
FreedomRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
The Sound of a FlowerRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 3.5
Danny CollinsRated ★ 3.5
EverestRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Love & MercyRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 3.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5