Movies
Ratings
1003
The MartianRated ★ 4.0
The Storm RidersRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
MimicRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5- The SpyRated ★ 2.5
The Gingko BedRated ★ 3.5
102 DalmatiansRated ★ 2.0
The HuntressesRated ★ 1.5
Who Am I?Rated ★ 3.5
SpawnRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Perfect SenseRated ★ 2.5
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
The GreyRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Shanghai KnightsRated ★ 1.5
The Bride with White HairRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 1.5