Movies
Ratings
48
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0