Titles you rated
 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
 Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0 Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
 Iron Man 3Rated ★ 5.0 Iron Man 3Rated ★ 5.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
 The HostRated ★ 3.0 The HostRated ★ 3.0
 SnowpiercerRated ★ 5.0 SnowpiercerRated ★ 5.0
 New WorldRated ★ 4.0 New WorldRated ★ 4.0
 The Man from NowhereRated ★ 4.0 The Man from NowhereRated ★ 4.0
 GravityRated ★ 2.0 GravityRated ★ 2.0
 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
 SecretRated ★ 5.0 SecretRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
- Take OffRated ★ 3.0
 TransformersRated ★ 3.0 TransformersRated ★ 3.0
 The AttorneyRated ★ 5.0 The AttorneyRated ★ 5.0
 Night at the MuseumRated ★ 4.0 Night at the MuseumRated ★ 4.0
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
 The IncrediblesRated ★ 3.5 The IncrediblesRated ★ 3.5
 Kung Fu PandaRated ★ 3.0 Kung Fu PandaRated ★ 3.0
 The Day After TomorrowRated ★ 4.0 The Day After TomorrowRated ★ 4.0