Titles you rated
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5