Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.5
The TownRated ★ 4.0