Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 1.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0