Movies
Ratings
305
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Our Brand Is CrisisRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0