Titles you rated
Memento MoriRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 0.5
CollateralRated ★ 3.5
Sweet Bobby: My Catfish NightmareRated ★ 3.0
MaRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 4.0
Smile 2Rated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
BeetlejuiceRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5