Titles you rated
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 1.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0