Movies
Ratings
291
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0