Titles you rated
GattacaRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Pale MoonRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
LionRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0