Movies
Ratings
101
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 0.5
Step UpRated ★ 1.5
The RockRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.0
JumperRated ★ 1.5
The TerminatorRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 1.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 2.5