Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 1.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5