Titles you rated
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5