Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0