Titles you rated
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
FearlessRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.5