Series
Ratings
424
Reply 1988Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The King’s WomanRated ★ 2.0
Friend, Our LegendRated ★ 2.0
The Fugitive of JoseonRated ★ 2.0
90 Days, Time to LoveRated ★ 2.0
Goodbye SoloRated ★ 4.0- Sons and DaughtersRated ★ 4.0
Green RoseRated ★ 3.5
Into the SunRated ★ 3.5
SeoulmoonRated ★ 4.0
Winter BirdRated ★ 3.0- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 3.0