Movies
Ratings
731
PandoraRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
A Fortunate ManRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5