Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Skeleton KeyRated ★ 3.0