Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0