Movies
Ratings
853
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 2.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
HoursRated ★ 4.0