Series
Ratings
57
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0
Madö King GranzörtRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.5- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.0