Movies
Ratings
265
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 0.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0