Movies
Ratings
49
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0