Movies
Ratings
152
Singin' in the RainRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Love ExposureRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 1.5
You Call It PassionRated ★ 0.5
Inside MenRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
The Sound of a FlowerRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.5- Untouchable LawmenRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0