Series
Ratings
12
Dark DesireRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0