Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0