Movies
Ratings
205
The Princess DiariesRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0