Movies
Ratings
581
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5
Jungle CruiseRated ★ 2.5
Spies in DisguiseRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
Goosebumps 2: Haunted HalloweenRated ★ 2.5
QueenpinsRated ★ 2.5
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.0