Movies
Ratings
235
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Last CastleRated ★ 4.5
No Tears for the DeadRated ★ 3.5
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 4.0
From Paris with LoveRated ★ 3.5
The Lost BladesmanRated ★ 3.5
Safe HouseRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 3.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
The RestlessRated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 3.5
Modern BoyRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.5