Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
ChronicleRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
SnitchRated ★ 3.5
S.W.A.T.Rated ★ 3.5
The JackalRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.5
16 BlocksRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.0