Movies
Ratings
173
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.5
The RoadRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 2.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0