Titles you rated
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0