Movies
Ratings
38
Into the WoodsRated ★ 0.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0