Movies
Ratings
100
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.5
OseamRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.5