Movies
Ratings
239
AllegiantRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5