Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
 
Your Name.Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Road to PerditionRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0