Movies
Ratings
50
Donnie BrascoRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0