Movies
Ratings
134
71: Into the FireRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5