Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5