Movies
Ratings
245
I Am LoveRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
CloserRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
GyeongjuRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 2.0
EqualsRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
MisbehaviorRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 3.5
The KingRated ★ 1.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
SplitRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5