Movies
Ratings
18
PredatorsRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0