Titles you rated
- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
DetentionRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Midnight MassRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 1.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
UntamedRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
MarianneRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5