Titles you rated
Er Woo Dong: The EntertainerRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
New York StoriesRated ★ 4.0
After HoursRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
TremorsRated ★ 3.5
The Lost BoysRated ★ 3.0
Stand by MeRated ★ 4.5- 怪屍Rated ★ 2.5
 - 소만국경Rated ★ 2.0
 - Sunset On The Sarbin RiverRated ★ 3.5
 
Day for NightRated ★ 4.5
Jules and JimRated ★ 3.0
The Last MetroRated ★ 4.0
The Story of Adele HRated ★ 4.0
Mississippi MermaidRated ★ 4.0- The Green RoomRated ★ 3.5