Series
Ratings
100
Splash Splash LoveRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Ordinary LoveRated ★ 4.5
Ohlala CoupleRated ★ 2.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 1.5
H.I.TRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 2.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5