Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The DealRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
SambaRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
UnbrokenRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5